Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Фахівець юридичної служби з управління грантовими проектами

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади фахівця юридичної служби з управління грантовими проектами (Глобального фонду та ін.).

Основні обов’язки кандидата:

1.Аналізує діяльність субгрантерів у відповідності  до цілей та завдань проектів, що входять до компетенції юридичної служби. Надає відповідні рекомендації субгрантерам.

2.Контролює виконання субгрантерами індикаторів, дотримання вимог надання послуг,  систематичність здійснення діяльності, ефективність управління проектами, які входять до компетенції юридичної служби,  та інших показників згідно Договору про надання гранту. Вживає необхідних дій для досягнення зазначених показників та дотримання субгрантерами вимог  та пунктів Договору про надання субгранту.

3.Бере участь в грантовому циклі проектів, що входять до компетенції юридичної служби, у відповідності до затверджених вимог, правил та процедур на наступних етапах:

4.Готує та проводить візити попереднього, поточного та фінального моніторингу, технічної підтримки субгрантерів, надає за підсумками візитів рекомендації, контролює виконання рекомендацій.

5.Надає технічну та інформаційну підтримку   субгрантерам, здійснює контроль та оцінку діяльності проектів, що входять до компетенції юридичної служби, у закріплених регіонах.

6.Здійснює запит, коригування та збір квартальних звітів субгрантерів.

Фахівця юридичної служби з управління грантовими проектами (Глобального фонду та ін.) буде прийнято на конкурсній основі та на підставі відповідності наступним вимогам:

Освіта: вища юридична або вища освіта у галузі менеджменту.

Досвід роботи: не менше 3 років досвіду роботи на аналогічних посадах

Навички:

Знання мов:

Загальні вимоги для роботи у Мережі ЛЖВ:

 Додаткова інформація:

 Кінцевий термін подання резюме: 19 січня 2018 року

 Як подавати заявки:

Будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською мовою на ел.адресу: hr@network.org.ua до 19 січня 2018 року.

В рядку «тема» повинно бути зазначено: «Ref: назва посади та ваше прізвище».

Контактна особа: Константінова Ганна тел. 467-75-67 (внут. 762)