Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Фахівець аналітичного відділу (проектний менеджер з розробки та впровадження Лабораторної інформаційної системи)

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (далі –  Мережа) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади фахівця аналітичного відділу (проектного менеджера з розробки та впровадження Лабораторної інформаційної системи).  

Вакансія оголошується в рамках виконання проекту ACCESS PRO.

Основні обов’язки кандидата:

  1. Координація і супровід розробки, пілотування та впровадження Лабораторної інформаційної системи сумісної з Медичною інформаційною системою «ВІЛ-інфекція в Україні»
  2. Підготовка та проведення робочих зустрічей/тренінгів/семінарів за участі регіональних та національних стейкхолдерів, представників донора проекту, міжнародних експертів в рамках проекту.
  3. Аналіз поточної ситуації в лабораторіях, які забезпечують діагностику ВІЛ та супровід лікування пацієнтів з ВІЛ: типи обладнання, типи та кількість досліджень, персонал, ін.
  4. Здійснення візитів на регіональному рівні з метою координації розробки та впровадження зазначеної інформаційної системи.
  5. Координація надання технічної підтримки користувачам зазначеної системи.
  6. Розробка необхідної проектної документації для залучення виконавців робіт/надавачів послуг та оголошень про конкурс в межах проекту.
  7. Здійснення управління роботою виконавців робіт/надавачів послуг.
  8. Написання частин проміжних та фінальних програмних звітів донору.
  9. Представлення проекту та його результатів на робочих зустрічах (внутрішніх, зовнішніх) та публічних заходах (конференціях, круглих столах тощо), в межах компетенції та наданих керівництвом повноважень.
  10. Участь у розробці пропозицій, концептуальних записок або інші типи додатків для грантових конкурсів, відповідно до вимог донора.

Фахівця аналітичного відділу (проектного менеджера з розробки та впровадження Лабораторної інформаційної системи) буде прийнято на конкурсній основі та на підставі відповідності наступним вимогам:

Освіта: вища освіта у галузі менеджменту, економіки, фінансів.

Бажана: вища освіта з менеджменту у галузі охорони здоров’я.

Досвід роботи: не менше 3-х років досвіду роботи на аналогічних посадах.

Навички:

Знання мов:

Загальні вимоги для роботи у Мережі ЛЖВ:

Додаткова інформація:

При рівних результатах відбору кандидатів перевага надається людям, які живуть з ВІЛ.

Співробітники Мережі мають право на оплачувану відпустку відповідно до чинного законодавства, користуються додатковими пільгами встановленими в Організації та медичним страхуванням (після проходження випробувального терміну).

Кінцевий термін подання резюме: 22 серпня 2018 року.

Як подавати заявки:

Будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською та англійською мовами на ел.адресу: hr@network.org.ua до 22 серпня 2018 року.

В рядку «тема» повинно бути зазначено: «Ref: назва посади та ваше прізвище».

За результатами відбору резюме успішні кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду.

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії.

 Контактні особи: Ковнір Наталія, Качанова Юлія тел. 467-75-67