Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Фахівець аналітичного відділу (координатор з розробки та впровадження Медичної інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні»)

Вибачте цей текст доступний тільки в “Англійська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Благодійна організація «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (далі –  Мережа) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади фахівця аналітичного відділу (координатора з розробки та впровадження Медичної інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні»).  

Вакансія оголошується в рамках виконання проекту ACCESS PRO.

Основні обов’язки кандидата:

  1. Координація і супровід розробки та впровадження Медичної інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні»
  2. Підготовка та проведення робочих зустрічей/тренінгів/семінарів за участі регіональних та національних стейкхолдерів, представників донора проекту, міжнародних експертів в рамках проекту.
  3. Аналіз стану роботи користувачів системи, які забезпечують діагностику ВІЛ та супровід лікування пацієнтів з ВІЛ.
  4. Здійснення візитів на регіональному рівні з метою координації розробки та впровадження зазначеної інформаційної системи.
  5. Координація надання технічної підтримки користувачам зазначеної інформаційної системи.
  6. Формування пропозиції для розробника системи щодо удосконалення роботи системи
  7. Розробка необхідної проектної документації для залучення виконавців робіт/надавачів послуг та оголошень про конкурс в межах проекту.
  8. Здійснення управління роботою виконавців робіт/надавачів послуг.
  9. Написання частин проміжних та фінальних програмних звітів донору.
  10. Представлення проекту та його результатів на робочих зустрічах (внутрішніх, зовнішніх) та публічних заходах (конференціях, круглих столах тощо), в межах компетенції та наданих керівництвом повноважень..

Фахівця аналітичного відділу (координатора з розробки та впровадження Медичної інформаційної системи «ВІЛ-інфекція в Україні») буде прийнято на конкурсній основі та на підставі відповідності наступним вимогам:

Освіта: вища медична освіта, спеціалізація за фахом «Інфекційні хвороби», «Фтизіатрія».

Досвід роботи: не менше 1 року роботи на посаді практичного лікаря. Досвід роботи з Медичною інформаційною системою «ВІЛ-інфекція в Україні» та/або «E-TB manager» є перевагою.

Навички:

Знання мов:

Загальні вимоги для роботи у Мережі ЛЖВ:

Додаткова інформація:

При рівних результатах відбору кандидатів перевага надається людям, які живуть з ВІЛ.

Співробітники Мережі мають право на оплачувану відпустку відповідно до чинного законодавства, користуються додатковими пільгами встановленими в Організації та медичним страхуванням (після проходження випробувального терміну).

Кінцевий термін подання резюме: 20 червня 2018 року

Як подавати заявки:

Будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською мовою на ел.адресу: hr@network.org.ua до 20 червня 2018 року.

В рядку «тема» повинно бути зазначено: «Ref: назва посади та ваше прізвище».

Контактні особи: Ковнір Наталія, Качанова Юлія тел. 467-75-67