Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
РусскийEnglish

Конкурс_консультант_Алгоритм

Назва тендера Категорія Інформація Дата початку Дата завершення Контактна особа Статус Переможець
Конкурс_консультант_Алгоритм Різне

Благодійна організація “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД” запрошує Вас прийняти участь у відкритому конкурсі виконавця робіт (можливе залучення декількох виконавців) з розробки Алгоритму співпраці між службою пробації, медичною службою  пенітенціарної системи МЮ України з питань підготовки до звільнення засуджених осіб та НУО для реалізації компоненту «Покращення доступу осіб, які звільняються з місць позбавлення волі, до послуг  з лікування ВІЛ-інфекції, догляду та підтримки», який є частиною проекту «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» (RESPECT) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Документи подаються в електронному вигляді на адресуa.zaitov@network.org.ua з поміткою в темі листа «розробка Алгоритму».

Термін подання документів: до 11 жовтня 2016 р., реєстрація документів завершується о 14:00.

За додатковою інформацією звертатися в офіс БО «Мережа» за телефоном: 044-339-92-39 (вн. 703) до фахівця відділу закупівель Заітова Акіма, е-mail: a.zaitov@network.org.u

Скачати інформацію

27/09/2016 11/10/2016
14:00
Акім Заітов 339-92-39 вн. 701 Завершений ФО Криворук А.І., ФО Паскевська Ю.А.