Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаEnglish

Конкурс виконавця робіт з посилення організаційної спроможності та життєздатності Мережі, її регіональних структурних одиниць та уніфікації процедур

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» оголошує відкритий конкурс виконавця робіт з посилення організаційної спроможності та життєздатності Мережі, її регіональних структурних одиниць та уніфікації процедур у рамках впровадження в Україні Єдиної консолідованої програми з ВІЛ і туберкульозу на 2015-2017 рр. за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу o.gavrilyuk@network.org.ua з поміткою в темі листа: «Виконавець робіт з посилення організаційної спроможності та життєздатності Мережі, її регіональних структурних одиниць та уніфікації процедур».

Термін подання документів: з 10 по 24 червня 2015 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

За додатковою інформацією звертатися в офіс ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за телефоном: (044) 467-75-67 (вн. 612) до фахівця відділу закупівель Гаврилюк Оксани, е-mail: o.gavrilyuk@network.org.ua.

Завантажити