Arrow Arrow Page 1 Page 1 Burger cardio Close Facebook Logo Combined Shape refresh twitter Shape Copy Shape Youtube
УкраїнськаEnglish

Стипендіальна програма «Менеджмент у громадському секторі»

Извините, этот техт доступен только в “Украинский” и “Американский Английский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

БО «100 відсотків життя»  оголошує конкурс стипендій для участі у  програмі з управління НУО. Програма передбачає 10-денне навчання для тих, хто працює в неприбутковому секторі та прагне поєднати здобуття якісної професійної освіти з роботою. Провайдер навчальної програми: Інституту Лідерства та Управління, Українського Католицького Університету 

 

До участі у конкурсі запрошуються працівники громадських, пацієнтських, благодійних організацій з мінімум 2-річним досвідом з  Одеської, Херсонської, Полтавської, Миколаївської, Запорізької, Кіровоградської, Дніпропетровської, Чернігівської, Черкаської, Київської, Донецької областей та м. Києві. 

 

Навчальна програма включає наступні теми: 

Навчання пройде: 

Більше деталей про програму та викладаічів курсу дивіться у додатку. 

Після завершення програми учасники отримають сертифікат Інституту лідерства та управління  УКУ.

 

БО «100 відсотків життя» повністю покриває вартість навчання, а також  відшкодовує учасникам витрати на проїзд, забезпечує проживання та харчування в рамках навчання. 

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити онлайн анкету до 14.08.2018.

Результати конкурсу будуть оголошені 16.08.2018.

 

За додатковою інформацією звертайтесь: y.kovalchuk@network.org.ua

ДЕТАЛІ тут Open call The Network Management Scholaship program_31.07.2018_

Програма відбудеться в рамках проекту «Прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції  в Україні» (HealthLink) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Загальною метою проекту HealthLink є покращення доступу ЛЖВ та представників уразливих груп до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ. Проект передбачає вдосконалення надання послуг на рівні як закладів охорони здоров’я, так і спільнот, а також цільового маркетингу найважливіших послуг та їх постачальників.