dir->/media/news/merezha-zbyrae-informatsiyu-pro-vidsutnist`-abo-nestachu-art-preparativ-v-koloniyakh/

Мережа збирає інформацію про відсутність або нестачу АРТ-препаратів в колоніях

18.12.2015 16:51:57

Національна гаряча лінія по проблемам ВІЛ/СНІду та туберкульозу надає можливість звернутись за юридичною,психологічною допомогою, або за консультацією до лікарів-інфекціоністів.

Юрист Мережі Світлана Бєлай надає юридичні консультації та збирає випадки порушення прав ВІЛ-інфікованих людей та людей, хворих на туберкульоз. Ці порушення стосуються відсутності лікування в медичних закладах України та у виправних колоніях, відсутності доступу до АРТ - препаратів, відсутності доступу до лікування гепатиту С, туберкульозу.

Тепер на гарячу лінію можна звернутись з питаннями відсутності доступу до лікування для засуджених з ВІЛ, причому, можуть звернутись як самі засуджені, так і їх родичі та близькі.

Юристка буде збирати інформацію та приймати повідомлення про відсутність або нестачу антиретровірусних препаратів в колоніях і слідчих ізоляторах.

По кожному випадку юристи Мережі будуть домагатися забезпечення засуджених чи заарештованих необхідними ліками та притягнення винних посадових осіб до відповідальності.

Телефон «гарячої лінії» 0-800-500-451.

Дзвінки приймаються цілодобово.