dir->/media/news/merezha-lzhv-stvoryue-ob-ednannya-yurydychnykh-ekspertiv-v-okremykh-regionakh/

Мережа ЛЖВ створює об’єднання юридичних експертів в окремих регіонах

30.04.2015 10:40:38

ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» реалізовує проект Долаючи перешкоди: протидія дискримінації та упередженому ставленню «МАТРА» за підтримки Фонду з прав людини Посольства Нідерландів в Україні.

У зв’язку із ситуацією, яка склалась в Україні через проведення антитерористичної операції та потреби захисту порушених прав тимчасово переміщених осіб ЛЖВ, у тому числі, жінок, дітей, ув’язнених. Мережа організовує роботу правозахисну діяльність по захисту прав ЛЖВ шляхом створення мережі юридичних експертів в таких областях:

- Дніпропетровська;

- Запорізька;

- Донецька;

- Луганська;

- Харківська;

- Миколаївська;

- Херсонська;

- Полтавська.

Метою правозахисної діяльності є надання юридичної допомоги ЛЖВ серед тимчасово переміщених осіб, виявлення порушень їх прав шляхом документування, а також ведення та супровід захисту порушених прав ЛЖВ в органах державної влади, місцевого самоврядування та судових інстанціях.

З метою впровадження даної діяльності Мережа залучає юридичних експертів, які вже мають значний та успішний досвід надання юридичної допомоги саме ЛЖВ, повною мірою володіють відповідною специфікою та працюють на договірних засадах з обласними/міськими відділеннями Мережі.