dir->/media/actions/zvit-upravlinnya-ryzykamy-shchodo-porushennya-prav-lyudyny-u-programakh-za-pidtrymky-global`nogo-fon/

У травні 2014 року відбувся воркшоп з питань дотримання прав людини «Human Rights workshop», в якому взяла участь замісник Виконавчого директора Мережі ЛЖВ Ганна Шевченко.

Двохденний воркшоп у м.Женева (Швейцарія) прийняв близько 60-ти учасників з усього світу, об’єднуючи під одним дахом провідних експертів у сфері охорони здоров’я та захисту прав людини, технічних партнерів, представників мереж людей, які живуть з ВІЛ, та уразливих груп населення, донорів, отримувачів гранту, громадські організації, стипендіатів, членів Правління Глобального Фонду та співробітників Фонду.

За результатами воркшопу було підготовлено звіт «Управління ризиками щодо порушення прав людини у програмах за підтримки Глобального Фонду». У звіті наведені тези з дискусії воркшопу, надані рекомендації Секретаріату та Правлінню Глобального Фонду. Також ви знайдете напрацювання та найновіші тренди у напрямку захисту прав людини, ключові підходи та успішні практики від донорів та неурядових організацій.

Увага приділялась вразливим групам населення: споживачам ін’єкційних наркотиків, чоловікам практикуючих секс з чоловіками, працівникам комерційного сексу.

Особливий акцент зроблено на захисті прав ув’язнених – найбільш уразливих людей в світі. Адекватний захист їх прав повинен стати лакмусовим папірцем для кожного суспільства, і для донорів, таких як Глобальний Фонд.

Звіт представлений англійською мовою.