dir->/media/actions/zustrich-kerivnogo-skladu-merezhi-lzhv-dlya-operatsionalizatsiyi-strategichnykh-tsiley-na-2015-2016-/

23 – 24 березня 2015 року проходитиме засідання менеджерського складу Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ. Два дні керівники відділів разом з Радою директорів працюватимуть над аналізом стратегічних цілей за критеріями SMART*, формуючи чітке спільне розуміння шляху Всеукраїнської Мережі ЛЖВ на 2015-2016 роки.

Використовуючи сучасні методики проведення – фасилітації, модерації та групового коучінгу для ширшого залучення учасників до процесу, планується досягти найбільшої ефективності результатів.

Основні ідеї зустрічі сприйняті крізь призму «усвідомлення» і переосмислення. Те, що прожите на власному досвіді, запам'ятовується надовго і мотивує на виконання. Інтерактивність, а саме ігри, вправи, групові обговорення, міні-презентації допоможуть подивитися на ситуацію з різних сторін та знайти просте прикладне рішення.

Менеджери працюватимуть над визначенням перешкод та бар'єрів, які можуть виникнути при досягненні цілей та виконанні плану, а також заходів з попередження повторної появи перешкод. У результаті зустрічі керівники відділів та департаментів сформують базовий операційний план з конкретним планом дій, результатами, термінами тощо.

*Одним із способів постановки цілей є застосування так званих SMART-критеріїв.

- Конкретні (Specific)

- Вимірювані (Measurable)

- Досяжні (Achivable)

- Орієнтована на результат (Result-oriented)

- Орієнтовані на конкретний термін (Time-based)

IMG_5770_resize.JPG

IMG_5750_resize.JPG

IMG_5729_resize.JPG

IMG_5753_resize.JPG

IMG_5757_resize.JPG