dir->/media/actions/zhyty-zdorovo/

8 квітня до Всесвітнього Дня Здоров’я волонтери Академії банківської справи спільно з Сумським обласним відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» провели акцію «Жити Здорово!». Метою акції стало донесення інформації до жителів міста Суми про важливість піклування про власне здоров’я. Захід відбудеться за фінансової підтримки ВБО «Позитивні жінки».

Волонтери акції в центрі міста та в приміщенні УАБС НБУ роздавали різнокольорові повітряні кульки та тематичні буклети. Повітряні кульки символізували здоров’я, яке можна легко «лопнути» зневажливим ставленням до нього. Волонтери також розказували, що варто робити у випадку занепокоєння власним здоров’ям. Роздаючи кульки, волонтери не оминули своєю увагою місця для куріння, де люди, не усвідомлюючи цього наражають на небезпеку власне здоров’я.

Також значну увагу приділялося спілкуванню з жінками та дівчатами на тему важливість проходження тесту на ВІЛ. Адже знаючи свій ВІЛ-статус, ми можемо піклуватися про своє здоров’я - приймати АРТ-лікування та захистити від інфікування свого партнера. Знання ВІЛ-статусу також дає колосальну можливість попередити вчасно інфікування майбутньої дитини, якщо планується вагітність. Це питання гостро постало для Сумщини в останні роки. Протягом року сталося аж 3 випадки, коли жінки під час вагітності потрапляли в «період вікна» і інфікували дітей через грудне вигодовування.

Спільними зусиллями студенти академії та громадські активісти не просто привернули увагу громади до проблем здоров’я, а й вмотивовували на проходження медичних оглядів.

« У світі моди є таке поняття як «musthave» - тобто ті речі, які обов’язково потрібно придбати в цьому сезоні. Якщо ми говоримо в контексті здоров’я, то «masthave» для кожного з нас - щорічне проходження флюорографії, огляд стоматолога, гінеколога, онколога, а також тестування на ВІЛ» - говорить Ольга Беленецька, голова правління СОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». 

symi2.jpg

symi1.jpg

symi3.jpg

symi4.jpg

symi5.jpg