dir->/media/actions/zhurnal-u-avstriyi-nadrukovanyy-chornylom-zmishanym-z-krov-yu-vil-pozytyvnykh-lyudey/

Важко в це повірити, але навіть у 2015 році знаходяться люди, які не знають про шляхи передачі ВІЛ. Спеціально для них знімаються програми, виходять брошури, а днями в Австрії вийшов спеціальний випуск чоловічого інтернет-журналу Vangardist. Щоб пояснити читачам, що контакти з ВІЛ-позитивними абсолютно безпечні (у розумних межах, звичайно), видавці змішали чорнило, якими видрукуваний номер, з кров'ю таких людей. Про це повідомляє американська газета The Washington Post. Таким чином колектив видання вирішив привернути увагу до проблем ВІЛ-позитивних людей.

«Більшість [ВІЛ-позитивних] приховують свою хворобу зі страху втратити друзів, робоче місце або партнера, або взагалі знайти партнера. Тому що, як і колись, є ще дуже багато людей, які бояться ВІЛ-позитивних, [бояться] доторкнутися [до нього], обійняти або поцілувати », - наголошується на сайті журналу.

Перш ніж додати кров до фарби, її простерилізували. Про те, що в номерах журналу використовувалася кров ВІЛ-інфікованих людей, йдеться на його обкладинці. Донорами крові стали троє хворих на ВІЛ.

Кров у фарбу додавали пропорцією 1 до 28. Цей випуск вийшов накладом у 3 тисячі примірників. Вартість одного журналу - 50 євро. Виручені від продажу гроші редакція обіцяє направити на благодійність. Автори ідеї підкреслюють, що цей випуск журналу не небезпечний, адже вірус імунодефіциту помирає поза середовища організму.