dir->/media/actions/zasidannya-koordynatsiynoyi-grupy-crg/

8-9 вересня 2015 року заступник виконавчого директора Мережі людей з ВІЛ Ганна Шевченко прийняла участь в засіданні координаційної групи Community, Rights and CRG (CRG Advisory group meeting) як представник Мережі і член Делегації НУО країн, що розвиваються.

Мета зустрічі полягала у відновленні та пошуку внесків групи в загальний прогрес роботи CRG відділу і розвиток нової стратегії Глобального Фонду. Серед багатьох тем для обговорення були:

· Стійкість і перехід.

· Стратегія ГФ та методологія розподілу.

· Розвиток основного індикатору діяльності (KPI).

· Оновлення департаменту координаційного механізму країни тощо.

Декілька основних висновків:

· Протягом обговорення проектів змін Структури стратегії серпня 2015 група особливо підкреслила необхідність збору деталізованих даних щодо ключових уразливих груп, гендеру, географічних областей тощо.

· Необхідність розвитку специфічних основних індикаторів діяльності для статевої рівності і зміцнення систем суспільства, а також, можливо, новий основний індикатор діяльності для прав людини, тому що поточний здається надто слабким.

· Керівні принципи переходу стосовно питань Community, Rights and Gender.

· З точки зору співпраці з департаментом координаційного механізму країни було узгоджено, що ми будемо спільно розробляти індикатори якості участи ключових уразливих груп в координаційному механізмі країни.

Також група узгодила продовження підтримки департаменту координаційного механізму країни, оскільки на даний момент там працюють лише дві особи, а необхідно більше для підтримки результати їхньої грандіозної роботи.