dir->/media/actions/zasidannya-delegatsiyi-nuo-krayin-shcho-rozvyvayut`sya-pry-pravlinni-gf/

З 8 по 12 лютого у Мексиці відбувався щорічний виїзний семінар Делегації неурядових організацій країн, що розвиваються, при Правлінні Глобального фонду для боротьби з СНІДом,туберкульозом та малярією. У семінарі взяли участь 22 делегати зі всього світу, зокрема з Східної та Центральної Азії, країн ВЕЦА, Латинської Америки, країн Карибського басейну, Азіатсько-Тихоокеанського регіону, Африки. Під час проведення заходу було представлено сім нових членів делегації, обраних на початку 2015 року. Також було обрано нового члена Правління Глобального фонду від Делегації, який приступить до виконання обов’язків з травня 2015 року.

Однією з основних тем для обговорення стало ознайомлення з результатами 32 засідання Правління глобального фонду, яке відбулося в листопаді 2014 року. Також обговорювалась Глобальна стратегія розвитку 90-90-90, яка була запропонована ЮНЄЙДС. Нова стратегія ЮНЕЙДС 90-90-90 охоплює період з 2016 по 2030 роки. Вона складається з 3 компонентів: створення попиту на лікування, мобілізація інвестицій та забезпечення спроможності інфраструктури. Стратегія має на меті до 20130 року забезпечити тестування для 90% ВІЛ-інфікованих, 90% забезпечити лікуванням і досягти супресії вірусу у 90% пацієнтів, які отримують лікування. Були переглянути головні ініціативи, зокрема, Форум з управління ризиками, а також регіональні зустрічі.

Членкіня Делегації неурядових організацій країн, що розвиваються, при Правлінні Глобального фонду для боротьби з СНІДом,туберкульозом та малярією, заступник виконавчого директора Мережі Ганна Шевченко: - Захід пройшов у теплій атмосфері. Стратегічне планування має велике значення для Делегації, адже на ньому обговорювались як індивідуальні плани кожного з делегатів, так і напрямки роботи Делегації в цілому. Велику увагу було надано адвокаційної діяльності та участі делегатів у таких важливих подіях Глобального Фонду, як засідання Правлінь ГФ, участь у регіональних партнерських форумах, участь у роботі комітетів ГФ та розробці Стратегії ГФ на період 2017 – 2020 рр.