dir->/media/actions/zabezpechennya-potreb-vil-pozytyvnykh-uv-yaznenykh-yaki-perebuvayut`-u-zoni-ato-na-kontroli-ombudsme/

У п'ятницю, 26 вересня, в офісі Омбудсмена, обговорили питання захисту прав людини в установах ДПтСУ в Луганській і Донецькій областях. 

На робочій зустрічі представників громадськості, Державної пенітенціарної служби України, Генеральної прокуратури, Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини та Міністерства юстиції України обговорили надану інформацію і виробили можливі, в даній ситуації, шляхи вирішення.

ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» на зустрічі показала свою компетентність, інформованість про ситуацію і реальні кроки щодо забезпечення антиретровірусною терапією ВІЛ-позитивних ув'язнених у регіонах конфлікту.

З ініціативи Юрія Бєлоусова, представника Омбудсмана з питань реалізації національного превентивного механізму, було прийнято рішення про створення робочої групи для комунікації, обміну інформацією та пошуку спільних шляхів вирішення. 

Також вирішили опрацювати можливість створення міжнародної місії для вирішення питання гуманітарної, медичної допомоги із залученням російського Омбудсмана.

Основні тези заходу Ви можете подивитися на відео Олекса Ярославцева ІА «Поряд з вами».

https://www.youtube.com/watch?v=7OMFqah7hgc