dir->/media/actions/yurydychni-vypadky-kharkiv-proekt-matra/

Історія: 18 травня 2015 року до юриста проекту Гонтаренко Ганни, яка надає юридичну допомогу у Харківській області, звернулася ВІЛ-позитивна жінка з проханням допомогти з отриманням тимчасової реєстрації місця перебування у місті Харкові. Харківська реєстрація їй була необхідна для проходження діагностики (МРТ головного мозку та черевної порожнини) за державні кошти, адже вона є мешканкою Луганської області, яка знаходилася на лікуванні у КЗОЗ «Обласна туберкульозна лікарня №1» з мультирезистентним туберкульозом і мала підозру на позалегеневий туберкульоз.

Результат: Юристом проекту МАТРА було підготовлено письмове звернення від Харківсього обласного відділення «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» до Харківського міського центру реінтеграції бездомних осіб, надано консультації та складено заяву від імені клієнтки до КЗ «Харківський міський центр реінтеграції бездомних осіб», до Орджонікідзевського РВ у м. Харкові ГУ ДМС України в Харківській області. І вже 08.06.2015р клієнт отримала посвідчення про взяття на облік бездомної особи за адресою м.Харків ,вул.Миру,102. Це дало змогу клієнту пройти необхідну діагностику. На сьогодні клієнтка пройшла курс лікування від туберкульозу у КЗОЗ «Обласна туберкульозна лікарня №1».

За юридичною допомогою ви можете звернутись до юриста Гонтаренко Ганни за номером телефону 099-613-16-65 або за електронною адресою plwh_solidity@ukr.net.

ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» реалізовує проект Долаючи перешкоди: протидія дискримінації та упередженому ставленню «МАТРА» за підтримки Фонду з прав людини Посольства Нідерландів в Україні.