dir->/media/actions/yunisef-rozpochaly-diyal`nist`-iz-zmitsnennya-merezh-spil`not-yaki-nadayut`-poslugy-ta-rozvytok-lide/

МБО «Східноєвропейське та Центральноазійське Об’єднання ЛЖВ (СЄЦА) спільно з ЮНІСЕФ розпочали діяльність із зміцнення мереж спільнот, які надають послуги та розвиток лідерських навичок підлітків, уражених епідемією ВІЛ/СНІД.

Ольга Панфілова, старший фахівець по управлінню проектами та координатор програм для підлітків, СЄЦА разом з 16 річною активісткою Яною завітали до Львова і провели активно та корисно три дні. Вони відвідали дитячу кімнату Львівського відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» в Комунальному закладі «Львівський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» де поспілкувались із соціальними працівниками, психологом та педагогом. На зустрічі також була присутня лікар педіатр - Бережна Людмила Василівна. Пані Ольга зустрілась також із директором Львівського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Бордіяном Ярославом Ігоровичем.

З радістю прийняли гостю також в ЛМР. Основною темою зустрічей було обговорення способів розширення та поліпшення якості послуг для ВІЛ-позитивних підлітків, особливо, якщо їхній статус відкрито. Необхідним методом роботи зі ВІЛ-позитивними підлітками є робота волонтерів. 16-річна Яна є яскравим прикладом ВІЛ-позитивного підлітка який живе повноцінним життям і допомагає іншим.

4mPs-_QnKKc.jpgЦей проект підтримується Регіональним представництвом ЮНІСЕФ в Женеві та Дитячою ВІЛ-Асоціацією CHIVA (Велика Британія), яка впровадить навчальний компонент для фахівців на основі досвіду роботи CHIVA.