dir->/media/actions/vstup-predstavnykiv-ngo-do-delegatsiyi-rady-global`nogo-fondu/

Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією запрошує кандидатів з країн, що розвиваються, до членства у складі Делегації Ради Глобального фонду.

Запрошуються представники НГО, які працюють у регіоні Східної Європи та Центральної Азії.

Глобальний фонд є міжнародною фінансовою організацією, яка бореться зі СНІДом, туберкульозом та малярією з підходом 21-го століття: партнерство, прозорість, постійне навчання та орієнтованість на результат.

Делегація прагне внести свій вклад та повпливати на політику Глобального Фонду, зробивши її чуттєвою до потреб людей, постраждалих від ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та малярії – постійно та правильно реагувати.

Процес відбору прагне досягти прозорості, збалансованості і створення представницької делегації з чітким урахуванням наступних ознак:

- Досвід роботи у сфері трьох захворювань (ВІЛ, туберкульоз та малярія)

- Регіональне представництво

- Гендерний баланс

- Різні організації громадянського суспільства (ОГС)

- Експертиза у напрямку ТБ

- Жінки

- Упевнені знання в області фінансів та фінансових операцій

- Молодь (визначення ООН: 25 років і молодше)

Робоча мова Делегації – англійська, та варто зазначити, що вільно можуть подаватись і ті, хто знає інші мови, та в той же час володіє відповідними компетенціями та робочими навичками.

Термін повноважень діє протягом 2 (двох) років (2015-2017). Обрана особа стане частиною команди членів делегації на чолі з демократичним керівництвом команди. Всі члени Делегації живуть та працюють по всьому світу.

Член делегації працює на добровільних засадах, без винагороди за участь. Роль члена делегації – підтримати команду, членів Правління та інформувати членів Правління з питань, пов'язаних з Глобальним фондом; довести до Правління Глобального фонду питання та голоси громадянського суспільства з країн з усього світі, а також доносити інформацію від Ради до тих громад, які входять до їхнього регіону, а можливо й знаходяться за його межами.

Останній день подачі заявки: 24 листопада 2014 року.

Подробиці: http://developingngo.org/join-us/