dir->/media/actions/vizyt-sotspratsivnyka-vinnyts`kogo-viddilennya-do-ssha/

з 10 по 20 вересня 2015 року соціальний працівник Вінницького обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» Мичак Людмила взяла участь у програмі «Відкритий світ», мета якої становила обмін професійним досвідом між країнами США та України щодо соціальної роботи та роботи із ВІЛ-позитивними людьми.

"Під час даної програми", – говорить Людмила, – " ми відвідали Центр лідерства «Відкритий світ» у Вашингтоні, Сімейні послуги Гартленд у м. Омаха, штат Небраска, Державний секретаріат штату Небраска, також відбулась подорож до Проекту СНІД."

Організатором та приймаючою стороною була організація «Сімейні послуги Гартленд» в особі президента та головного виконавчого директора Джона Джеанетта.

Під час програми у Вашингтоні відбулися безліч зустрічей та знайомств. Під час зустрічей відбулось знайомство з найкращими практиками у медицині, програмами, які спрямовані на боротьбу з зловживанням психоактивних речовин, насильство в сім’ї, бездомність, злочинність серед неповнолітніх, психічне здоров’я, проблеми неблагополучних бідних районів. Найцікавішим було почути про проект «СНІД Небраска» - по тематиці «Захист та соціальні послуги для людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» в рамках якого є поширення знань із профілактики ВІЛ та надання послуг для хворих людей по всьому штату.

Також відбулася зустріч із медичним директором клініки спеціальних послуг – Сьюзан Свінделс по наданню клінічних послуг для людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом та обмінялися досвідом ВІЛ-сервісу в Україні.

У Департаменті виправних робіт округу Дуглас обговорювали послуги, що надаються ув’язненим. Відбулася урочиста зустріч із Державним секретарем Джон Гейл, яка розповіла про громадянську активність в однопалатній системі та нагородила усіх учасників сертифікатом «Почесний громадянин штату Небраски».

«Для нашого відділення – ділиться враження Людмила – це гарний досвід інших організацій, який варто впроваджувати в Україні. Особливо сподобалось представнику Департаменту виправних робіт наша доповідь про надання послуг для ВІЛ-позитивних ув’язнених та послуг на тестування ВІЛ/СНІД. Ми обмінялись контактами. Було запропоновано запросити працівників Пенітенціарної служби України задля обміну досвідом. Досвід Америки – це отримання АРТ в аптеках та 100 дол. на добу для ув’язнених – це мрія, до якої варто йти!»

IMG_4743_2.JPG

IMG_4765_2.JPG

IMG_4776_2.JPG

IMG_5247.jpg