dir->/media/actions/vizyt-chleniv-koordynatsiynoyi-rady-merezhi-u-dnipropetrovs`k/

Шанс відчути себе членом величезної, професійної команди!

Дніпропетровське відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» відвідали члени Координаційної ради – Сергій Дмитрієв, керівник відділу адвокації, та Олександр Александров, керівник Кіровоградського обласного відділення Мережі.

Сергій Дмитрієв відзначив : «Завдяки людям за останні кілька років Мережа пройшла шлях розвитку від ініціативної групи до однієї із найвпливовіших пацієнтських організацій. Ми приїхали задля того, щоб почути кожного, хто працює у відділенні».

Задачею КР являється направити у розвитку потенціалу людей та посилити конкурентоспроможність регіонального відділення, впливаючи тим самим на загальну ситуацію із доступом до лікування.

Спілкування з представниками Коордради, які впливають на стратегічний напрямок розвитку усієї організації, допомогло співробітникам відділення розширити свій кут зору, відірватися від повсякденних турбот та піднятися над ситуацією, усвідомивши важливість стратегічного підходу у кожній дії.

Під час візиту були висвітлені як досягнення, так і проблемні моменти діяльності організації на регіональному рівні. Були озвучені успіхи в таких напрямках як адвокація, фандрейзинг, робота з місцевою владою, а також окреслені плани подальшого розвитку, розширення сфери діяльності відділення та інтеграції в місцеві бюджети. Спільно з членами КР визначено пріоритетні кроки по взаємодії з державними структурами.

Члени відділення могли задати питання та почути відповіді щодо стану закупівлі ВААРТ, препаратів для лікування опортуністичних інфекцій, доступу до лікування, діагностики та інших стратегічно-важливих питань, пов'язаних з напрямком діяльності Мережі на національному рівні.

Учасники зустрічі говорили: "Візит членів КР став своєрідним "мотиватором", так як дав можливість почути думку щодо діяльності організації від людей, які знаходяться над ситуацією, подивитися на те, як важлива наша повсякденна, не завжди легка, часом рутинна робота ззовні, а також надав можливість черговий раз відчути себе членом величезної, професійної команди, яка не тільки змінює життя ЛЖВ на краще, а й впливає на процеси прийняття рішень в нашій країні."