dir->/media/actions/vil-infikovani-ta-khvori-na-snid-dity-likarni-okhmatdyt-ne-zamerznut`-vzymku-zavdyaky-koshtam-blagod/

Прес-реліз

ВІЛ-інфіковані та хворі на СНІД діти лікарні ОХМАТДИТ не замерзнуть взимку завдяки коштам благодійників

Громадська організація “Маленьке серце з мистецтвом” (Small Heart with Art), що опікується потребами ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей, на початку вересня поточного року розпочала ремонт фасаду, а також утеплення Корпусу№15 Національної дитячої лікарні ОХМАТДИТ, де отримують медичну допомогу малюки з ВІЛ. “Планувалося, що ми розпочнемо ремонтні роботи ще на початку літа, але брак коштів та матеріалів не дозволив нам це зробити. Тим не менш, до початку холодів ми виконаємо основне завдання – утеплимо будівлю зі сторони палат, де знаходяться хворі діти, а також зробимо ремонт фасаду та головних сходинок корпусу. Стара плитка на них взимку – наче ковзанка”, – відзначає Анастасія Дьякова, співзасновник ГО “Маленьке серце з мистецтвом”.

Окрім ремонту будівлі, частиною соціального проекту Small Heart with Art є художній розпис відремонтованого корпусу. Розписом будівлі, а також створенням інсталяцій займуться шість концептуальних українських художників: Жанна Кадирова, Роман Мінін, Алевтина Кахідзе, Таня Войтович, група GAZ – Олексій Золотарьов та Василь Грубляк.
Відбір художників проходив у рамках відкритого конкурсу з березня по травень 2015 року. У конкурсі взяли участь близько тисячі авторів з усіх куточків світу. 

 
“Ми змушені перенести арт-частину проекту на наступний рік, оскільки через погодні умови можемо не встигнути розписати будівлю. Ремонт корпусу є пріоритетом для нас. Але весною роботи з художньої частини буде розпочато”, – підкреслює Євгенія Смірнова, співзасновник ГО “Маленьке серце з мистецтвом” та автор проекту Small Heart with Art.

«Діти, які отримують допомогу у цій лікарні проводять тут, на жаль, багато часу. А деякі ніколи не знали іншого дому. Наше завдання, як дорослих, зробити так, щоб ці діти могли знаходитись у якісних умовах, що не ставлять під загрозу їх здоров’я. Таких викликів у житті цих маленьких пацієнтів більш, ніж достатньо. В умовах сьогодення стає дуже складним пошук коштів та інших ресурсів для реалізації подібних проектів. Але ми радіємо від того, що це все ще можливо», – коментує подію Володимир Жовтяк, Голова Координаційної ради ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ».

Проект Small Heart with Art реалізується за підтримки ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ», Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Фонд Олени Пінчук «АнтиСНІД».

Серед компаній, які на благодійних засадах підтримують проект матеріалами: Сeresit – експерт в утепленні, Kompozit – забезпечує проект фарбами, Кераміда – плитка для нових сходинок, МAXUS – освітлення вулиці та будівлі для робіт, Arenda-lesov – надає вишки для будівництва.

Інформаційні партнери проекту – видання “Фокус”, Forbes, “Ділова столиця”, ДЕПО.

За додатковою інформацією звертайтеся до Юлії Лазнюк за телефоном +380505905070 або за електронною адресою Julia.lazniuk@gmail.com

IMG_9799_resize.JPG

IMG_9802_resize.JPG

IMG_9791_resize.JPG

IMG_9737_resize.JPG