dir->/media/actions/vidpovid`-gromady-ta-derzhavy-na-vyklyky-epidemiyi-vil-snidu/

Під такою назвою 14 травня об 11 годині в HUB-клубі за адресою вул. Грецька, 1а відбулося засідання Круглого Столу, організованого БО «Об’єднання ВІЛ-сервісних НДО Одеської області «Разом за життя». До роботи Круглого столу залучені партнерські державні структури та медичні заклади: управління комунікацій з громадськістю ОДА, керівництво обласного та міського Центрів профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом, обласного та міського Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, керівництво міського Департаменту соціального захисту населення, представники обласної та міської Громадських Рад, представники релігійних організацій.

Круглий стіл – це один з заходів громади Одещини, приурочених до Міжнародного Дня пам’яті померлих від СНІДу. Метою засідання було привернення уваги населення міста та області до тих проблем, які існують в регіоні та тематично пов’язані з ВІЛ/СНІДом. Робота заходу була неформальною та демократичною, відбувався обмін думками, відкрита розмова, визначався кращий досвід роботи як НДО, так і державних структур, піднімались проблемні питання – наявність в достатній кількості препаратів АРТ в області, розвиток програм ЗТ, питання дискримінації та стигматизації, розвиток гендерно-чутливих послуг в ВІЛ-сервісі, необхідність розробки нової моделі фінансування програм з місцевих бюджетів та інш.

Найкращі соціальні працівники громадських організацій були заохочені подяками від «Разом за життя», які урочисто вручав їм головний лікар обласного Центру боротьби та профілактики ВІЛ/СНІДу Сервецький Станіслав Костянтинович та в.о. голови об’єднання «Разом за життя» Зінченко Олег.

DSCF9319.JPG

DSCF9386.JPG
DSCF939800.jpg

Оргкомітет Акції:

Григор’єв Андрій – Клуб взаємодопомоги «Життя+»,
Зінченко Олег – БО «Разом за життя»
Семікоп Тетяна – ГР «Віра, Надія, Любов»