dir->/media/actions/vidkrytyy-lyst-golovy-koordynatsiynoyi-rady-vbo-vseukrayins`ka-merezha-lzhv-volodymyr-zhovtyaka/

Ми - Українці. До вчорашнього дня це була НАША війна. Світ підтримував нас в НАШІЙ війні і називав її протистоянням. А ми невпинно підкреслювали, що це війна. І боролися. Вчорашня трагедія над Донецькою областю, коли терористами був збитий літак Boeing-777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс Амстердам - ​​Куала-Лумпур, і на борту якого було 298 пасажирів з дев'яти країн, серед яких - діти, дала зрозуміти всьому світу - це наша спільна війна, і вона може торкнутися і стосується кожного з нас.

На борту збитого терористами літака, знаходилися близько 100 учасників 20-ї Міжнародної конференції з боротьби зі СНІДом - лікарі, вчені, активісти. Серед них - колишній президент IAS професор Йоп Ланге з Університету Амстердама і співробітник Всесвітньої організації охорони здоров'я Гленн Томас.

Ми сумуємо про кожного загиблого у цій страшній катастрофі. Як і вся наша країна, ми глибоко переживаємо почуття величезної, непоправної втрати.

Ми сумуємо про наших друзів і колег, які були на борту збитого літака. Ми висловлюємо співчуття їх рідним, близьким, всій світовій спільноті.

Нам з вами потрібно багато мужності, щоб пережити цю втрату, багато сміливості, щоб кожному усвідомити свою відповідальність за трагедію і багато днів скорботи, щоб навчитися жити з цим.

Хай допоможе нам Бог!

Від імені ВІЛ-позитивного співтовариства України,


Голова Координаційної ради ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Володимир Жовтяк