dir->/media/actions/vidbuvsya-trening-vprovadzhennya-u-diyal`nosti-nuo-standartiv-sotsial`nykh-poslug-z-doglyadu-na-domu/

29-31 липня 2014 року в м. Київ відбувся тренінг «Впровадження у діяльності НУО стандартів соціальних послуг з догляду на дому та в стаціонарних закладах», який мав на меті навчання працівників ВІЛ-сервісних організацій технологіям послуг з догляду для осіб, які тимчасово або постійно нездатні до самостійного пересування та самообслуговування після хірургічних операцій, травм, інсульту і т.п.; осіб похилого віку, а також близького оточення. Важливими питаннями, які розкривалися протягом тренінгу були: навички по догляду за лежачими хворими, налагодження взаємовідносин із близьким оточенням клієнтів, методики роботи щодо завершення стосунків, питання смерті, а також проблема професійного вигорання працівників.

Важливі питання щодо подальшого впровадження послуг на основі сучасних бізнес підходів та зміни орієнтації свідомості в реалізації послуг розкрила Наталія Соломіна, бізнес-тренер по розкриттю і реалізації особистісного потенціалу, фахівець з креативних рішень в бізнесі, з 20-ти річним досвідом в індустрії багаторівневих продажів.

Наталія допомогла учасникам здійснити аналіз своїх можливостей та послуг, що надаються, на предмет конкурентоспроможності на ринку послуг, сформувати бачення для розвитку сервісу із використанням бізнес-підходів.

Тренінг розробили та провели представники Мережі – Каріна Сініцина, магістр соціальної педагогіки та практичної психології, співавтор серії брошур з соціальної роботи, Ольга Правдива, психолог, магістр соціальної роботи.

Дуже дякуємо всім учасникам та сподіваємось на продовження нашої співпраці!

987.JPG

454.JPG


454.JPG