dir->/media/actions/vidbulasya-zustrich-proektiv-za-finansuvannya-evropeys`kogo-soyuzu-z-reformuvannya-administratyvnykh/

30 січня 2015 року відбулася щорічна зустріч проектів за фінансування Європейського союзу з реформування адміністративних послуг в Україні в рамках проекту "Громадянське суспільство. Діалог заради прогресу". Від Всеукраїнської мережі ЛЖВ участь в зустрічі прийняли керівник відділу інноваційних програм Оксана Брижовата та фахівець відділу інноваційних програм Денис Дмитрієв. Під час зустрічі учасники мали змогу презентувати результати та досягнення проектів, обмінятися досвідом та кращими практиками.
З 2013 р. Мережа ЛЖВ за підтримки Європейської комісії успішно впроваджує проект «Покращення якості адміністративних послуг соціальної та медичної сфери в обраних регіонах України». Діяльність проекту поширюється на Львівську та Запорізьку області. На сьогодні в рамках проекту:
- Розроблено методологію оцінки якості адміністративних послуг, що надаються населенню.
- З представників Львівського та Запорізького обласних відділень Мережі підготовлено експертні групи для проведення оцінки якості послуг.
- Проведено комплексні дослідження задоволеності адміністративними послугами у Львівській та Запорізький областях.
- В обох областях створені робочі групи (з представників громадськості та держаних установ), які проводять активну роботу з впровадження рекомендацій з покращення системи адміністративних послуг, що були розроблені за результатами аналізу даних проведеної оцінки.
Надалі в рамках проекту планується поширення діяльності і на інші регіони України.
Photo_1.JPG

Photo_2.JPG