dir->/media/actions/v-regionakh-proyshlo-obgovorennya-propozytsiy-do-strategiyi-global`nogo-fondu-na-2017-2021-roky/

В регіонах пройшло обговорення пропозицій до Стратегії Глобального Фонду на 2017 – 2021 роки

За ініціативи ВБО ВМ ЛЖВ в регіонах пройшло обговорення пропозицій до Стратегії Глобального Фонду 2017 – 2021.

До обговорення долучилися представники практично всіх груп ризику та спільнот, уразливих до ВІЛ/СНІД. Зокрема - ЛЖВ, ЧСЧ, ПКС, СІН/ЗПТ, колишні ув‘язнені та трансгендери. Обговорення пройшло в 12 областях України, містах Київ та Кривий Ріг.

Спільнота ЛЖВ провела обговорення в Харківській, Херсонській, Черкаській, Чернігівській, Донецькій, Чернівецькій (із залученням Закарпатської ), Тернопільській областях, місті Києві (із залученням Київської області) та в Кривому Розі (Дніпропетровська область). Обговорення проходило на базі регіональних осередків Мережі.

В Кіровоградській, Сумській, Вінницькій, Львівській та Черкаській областях пройшли засідання Регіональних рад спільнот, в роботі яких взяли участь представники спільнот ЧСЧ, ПКС, СІН/ЗПТ та колишніх ув‘язнених. На цих засіданнях обговорювалися основні прогалини у відповіді на епідемію ВІЛ/СНІДу в Україні. Учасники виділили найбільш важливі послуги у сфері ВІЛ/СНІДу , намагалися визначити які ж послуги виявилися максимально економічно ефективними, а також обговорювали шляхи забезпечення життєздатності послуг. Вцілому до обговорення особисто долучилися понад 50 представників зазначених вище спільнот. Сформовані ними пропозиції є фактично узгодженим баченням представників всіх спільнот щодо ключових моментів відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні з перспективою до 2021 року.

Оремо надіслали своє бачення проблем та пропозиції до Стратегії Глобального Фонду самоорганізація трансгендерів HPLGBT, спільнота трансгендерів та трансгендерів секс-працівників, а також ГО «Гей-альянс».