dir->/media/actions/unikal`nyy-trening-u-kyevi-provedut`-izrayil`s`ki-psykhology/


ПРЕСС-АНОНС: Унікальний тренінг у Києві проведуть ізраїльські психологи

33 учасники, серед яких психологи, психотерапевти та психіатри з різних регіонів України, візьмуть участь у тренінгу «Теорія та практика надання психологічної допомоги людям, які постраждали від участі у бойових діях, та їх сім’ям».

Дата проведення: 12 - 14 лютого 2015р.

Місце проведення: готель «Космополит», м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6.

Офіційне відкриття відбудеться о 09.30, 12 лютого 2015р., за участю:

·Іцхак Кармель Каган, заступник надзвичайного і повноважного посла Ізраїлю

· Ірина Пінчук, директор інституту, д.м.н. Український науково-дослідний Інститут соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України

· Ірина Агеєва, директор з комунікації, політики та адвокації, ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Акцентами тренінгу стануть теми:

· Навички виживання на війні. Сім'я потерпілого солдата.

· Профілактика травматизації

·Психотерапевтичні методи у роботі з посттравматичним синдромом.

·Як повертатися з війни. Організація психологічної допомоги тощо.

Практичні рішення, унікальний досвід тренерів та спільний пошук шляхів вирішення проблеми дозволять фахівцям виробити найефективніші механізми допомоги постраждалим.

Тренерами обрані провідні фахівці Ізраїлю, оскільки мають досвід, актуальний для українців саме в сьогоднішніх умовах стану війни та внутрішнього конфлікту:

· Гіла Петрова, психолог-консультант, ведуча груп в "Національному управлінні по боротьбі з наркоманією та алкоголізмом" при мерії, м. Хайфа, Ізраїль

· Моті Пікельнер, соціальний працівник, психотерапевт у м. Хайфа, лектор і консультант, офіцер психологічної служби армії оборони Ізраїлю, майор запасу.

Це вже другий навчальний захід, який проводиться організаторами у відповідь на події в Україні. У кінці грудня 2014 року у рамках тренінгу «Роль священика на війні» 20 священиків вчились у тренерів з Ізраїлю роботі з психологічними травмами та з військовими в екстрених ситуаціях. Зокрема головною темою став посттравматичний синдром у військових та простих громадян, які жили у стресі (пост майданівський синдром та в результаті негативного впливу війни).

Для Вашої інформації додаємо останню оновлену інформацію щодо ситуації із медико-соціальним супроводом людей з ВІЛ-статусом, а саме із запасами та доставкою антиретровірусних препаратів, у Донецькій та Луганській областях станом на 30.01.2015 рік.

Проведення заходу стало можливим завдяки почесному консулу держави Ізраїль у партнерстві з ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» та Українським науково-дослідним Інститутом соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України.

Контактна особа: Ганна Константінова, керівник відділу із зв’язків із громадськістю та пресою, Мережа ЛЖВ, 067 932 05 16

Підготовлено Людмилою Гавриш, фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою Мережі ЛЖВ.