dir->/media/actions/u-zaporizhzhi-provedeno-zakhody-do-vsesvitn`ogo-dnya-borot`by-zi-snidom/

1 грудня щорічно відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який було започатковано Всесвітньою організацією охорони здоров'я з 1988 року. Головною метою цього дня – є привернення уваги суспільства на проблему вірусу імунодефіциту людини.

Цього року у Запоріжжі традиційно були проведені заходи до дня боротьби зі СНІДом. Співробітники Запорізького обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» провели ряд виступів у ЗМІ та лекції серед студентів, пацієнтів воєнного шпиталю, службовців військової частини з метою висвітлення інформації щодо епідемії ВІЛ/СНІДу, формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей. Також у шпиталі та військовій частині проводилося тестування на ВІЛ-інфекцію серед бажаючих.

Основним дійством дня був концерт в Палаці культури «Орбіта», який відбувся під девізом «Я не нуль!» та на який прийшло більше 500-та осіб, в основному – молодь. Концерт став способом об'єднання молодого покоління навколо існуючої загрози, з метою формування толерантності, відповідальності та небайдужості. Молоді, амбітні та успішні запорізькі артисти порадували глядачів своїми талантами. Перед початком концерту всі гості змогли отримати профілактичну листівку щодо ВІЛ/СНІДу та презервативи, а після – всі бажаючи запалили свічки пам’яті, які виклали у форму червоної стрічки. Такі масові та спільні заходи несуть в собі великій і цінний месседж, що кожна людина є відповідальною не тільки за своє здоров'я, а і за здоров’я тих, хто її оточує. І для того, щоб подолати епідемію ВІЛ/СНІДу, люди мають докласти зусиль всі разом.

Партнерами концерту стали: Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради; Департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Запорізька обласна організація Товариства Червоного Хреста України, БФ «Сподівання», КУ «Запорізький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» ЗОР, обласний та міський центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України», обласний та міський центри здоров’я.

E1ZBiKuvUsk.jpg

HrbNPWgsP84.jpg

yM_zWNILwL0.jpg

MTBNR77MsjI.jpg

g6himjfPXbM.jpg

tAb3IhpI91E.jpg

8w2ZEFvlMRg.jpg