dir->/media/actions/u-moz-ukrayiny-obgovoryly-pytannya-vprovadzhennya-zmin-u-zakupivlyakh-likars`kykh-zasobiv-ta-medychn/

Під головуванням Першого заступника Міністра охорони здоров’я Олександри Павленко та за ініціативи Асоціації правників України у МОЗ відбувся круглий стіл «Державні закупівлі лікарських засобів та виробів медичного призначення: перспективи впровадження змін». До участі були залучені керівники структурних підрозділів МОЗ України, відомі юристи та представники громадських організацій, зокрема Мережі - Сергій Дмитрієв, керівник відділу адвокації, та Сергій Кондратюк, керівник юридичного відділу.

Головним питанням, яке обговорювалося, стали необхідні зміни у процедурі державних закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення, що задекларовані Коаліційною Угодою та варіанти їх впровадження. Юристи приділили окрему увагу розробці змін до чинного законодавства та нормативних актів, що забезпечать новації у сфері державних закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення.

У ході своєї роботи фахівці також окреслили практичні шляхи із залучення до державних закупівель лікарських засобів та виробів медичного призначення міжнародних організацій ВООЗ та ЮНІСЕФ.