dir->/media/actions/u-merezhi-rozrobleno-komunikatsiyni-modeli/

16-18 червня у Києві пройшла робоча зустріч-тренінг "Комунікаційні моделі для мережевих структур». Захід спрямований на досягнення однієї з цілей Стратегії життєздатності ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» - забезпечення розвитку організації через удосконалення взаємодії між відділеннями та центральним рівнем і впровадження єдиних вимог та стандартів до менеджменту, врядування і ведення діяльності.

Тренер Тетяна Пан з допомогою моделювання ситуацій та інтерактивних вправ ознайомила учасників з принципами та способами донесення інформації, допомогла відпрацювати навички постановки та контролю управлінських задач, ознайомила з практиками бізнес–структур. Та головним результатом роботи стали плани комунікацій на чотирьох рівнях: усередині відділення, між регіональними організаціями Мережі, комунікації відділень з Координаційною Радою і окремо з центральним офісом.

Створені плани чітко структурують інформаційні потоки: що, кому, яким чином і коли необхідно комунікувати для досягнення цілей організації. За словами учасників, запровадження планів сприятиме покращенню управлінської взаємодії та обміну інформацією у Мережі ЛЖВ. «Як керівник я вже зараз бачу, що план комунікації стане ефективним менеджерським інструментом і значно полегшить нашу роботу», - поділився думками Олександр Кріпак, голова правління Криворізького відділення мережі ЛЖВ.  

IMG_9244_resize.jpg

IMG_9194_resize.jpg

IMG_9142_resize.jpg

IMG_9107_resize.jpg