dir->/media/actions/trening-dlya-svyashchenykiv-pro-robotu-z-viys`kovymy-ta-postrazhdalymy-u-period-voennykh-diy/

Анонс тренінгу для священиків про роботу з військовими та постраждалими у період воєнних дій.

Уже цієї суботи, 20 грудня, у Києві у Михайлівському монастирірозпочнеться 5-тиденний тренінг, присвячений темі війни, роботі з військовими та постраждалими. У ньому візьмуть участь священики з усієї України, що вчитимуться з досвіду спеціалістів з Ізраїля, які живуть у період воєнних дій.

Ініціатор проекту – Ірина Агеєва, Директор департаменту політики, комунікації та адвокації «Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ». Школа реалізується завдяки Відділу соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату. Фінансовими партнерами тренінгу виступили Посольство Ізраїлю в Україні та Агентство США з міжнародного розвитку USAID.

Тренери:

Моті Пікельнер – терапевт, проводить індивідуальні та групові консультації, лектор та терапевт щодо лікування та терапії молоді з групи ризику та наркоманів. Терапевт-інструктор у притулку для безпритульної молоді, схильних до зловживання. Працював із дитячими травматичними реакціями – розчарування, відчай, агресивність, повстання. Капітан, офіцер охорони психічного здоров'я. Працює з 2009 року із посттравматичними стресовими розладами.

Гіла Петрова – лектор та ведуча груп на запрошення різних організацій (мерії міст, соціальних відділів, громадських організацій, що займаються запобіганням насильства у сім'ї, торгівлі людьми, допомогою жертвам Голокосту та ін.). Тематика тренінгів: ефективне спілкування з дітьми та підлітками – для батьків, бабусь і для фахівців; особистісне зростання; поліпшення подружніх відносин; пошук роботи та побудова кар'єри; адаптація до нової країни, мови, ментальності (для репатріантів і фахівців, що працюють з репатріантами). Проводить терапевтичні групи з подолання стресу та травми.

За словами одного із організаторів школи, отця Сергія, у школі викладатимуть провідні спеціалісти з Ізраїлю, оскільки мають досвід, актуальний для українців саме в сьогоднішніх умовах стану війни та внутрішнього конфлікту.

Висококваліфіковані тренери з Ізраїлю розкажуть 20 священикам про роботу з емоційними та психологічними проблемами за кризової ситуації в країні; з постраждалими військовими та родинами бійців; про соціальне служіння та його якнайкращу організацію тощо.

Головними темами тренінгу стануть:

· Смерть та життя після війни.

· Психологічна підтримка військових, з людьми, що втратили близьких на війні, з психологічною травмою.

· Соціальна адаптація військових до мирного життя, робота з гнівом, болем, стресом.

· Моделі роботи з військовими: розбір практичних випадків.

· Запобігання особистому вигоранню під час служіння: індивідуальна та групова робота.

Дякуємо нашим партнерам за організацію подібного навчання, яке є дуже актуальним на цей час. Запрошуємо усіх представників медіа прийти на відкриття Школи 20 грудня, в суботу, о 10:00 в Михайлівський монастир (вул. Трьохсвятительська, 4-Б).