dir->/media/actions/top-8-klyuchovykh-vysnovkiv-z-20-yi-mizhnarodnoyi-konferentsiyi-z-borot`by-zi-snidom/

Топ-8 ключових висновків з 20-ї Міжнародної конференції з боротьби зі СНІДом

«Від похмурого початку до церемонії закриття закликаючи до “Прискорення подолання ВІЛ/СНІДу”, збереження здоров'я і дотримання прав людини, 20-а Міжнародна конференція з боротьби зі СНІДом (AIDS 2014) надала уявлення і натхнення для необхідної роботи попереду», - йдеться у релізі Management Sciences for Health (MSH).

Також на сайті MSH зазначаються 8 ключових висновків з конференції AIDS 2014:

1. Робити фокус на ключових групах населення: адаптувати програми з охорони здоров'я та протидіяти стигмі, дискримінації і забезпечувати дотримання прав людини.

2. Ставити пріоритетом профілактику нових випадків інфікування серед молодих жінок і дівчат.

3. Встановлювати та працювати в напрямку амбітних цілей: 90 – 90 – 90 (90% людей пройшли тестування, 90% ВІЛ-позитивних людей на лікуванні і у 90% ВІЛ-позитивних людей на лікуванні – зменшено вірусне навантаження до невизначеного рівня).

4. Посилити інтегрування послуг з ТБ і ВІЛ.

5. Посилити профілактику, виявлення і лікування ВІЛ/СНІДу серед дітей.

6. Поліпшити якість, доступність та ефективність «каскаду лікування»*.

7. Адаптуватись до змін масштабів епідемії ВІЛ та фінансування охорони здоров'я, працювати у напрямі універсального медичного забезпечення.

8. Передбачити потреби людей, що пов’язані із старінням з ВІЛ, інтегрувати програми з хронічних захворювань.

«Insight, Inspiration, and Imperative: Top Eight Takeaways from AIDS 2014», MSH

* Концепція «каскаду лікування» - це модель для виявлення проблем і можливостей, пов'язаних з поліпшенням надання послуг людям, які живуть з ВІЛ, протягом всього циклу – від діагностики ВІЛ-інфекції та відповідної допомоги до призначення антиретровірусної терапії, утримання на лікуванні, і досягнення зниження вірусного навантаження в крові до невизначеного рівня.