dir->/media/actions/sytuatsiya-v-zoni-ato-na-kontroli-u-vseukrayins`koyi-merezhi-lzhv/

Сьогодні, 21 липня, пройшло перше засідання тимчасової робочої групи з вирішення питань співробітництва з регіонами, що знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції. Фахівці відділів Всеукраїнської мережі ЛЖВ обговорили ситуацію в зоні проведення АТО, а саме: проблеми, з якими стикаються клієнти, ВІЛ-сервісні організації та лікувальні установи. 

Був запланований ряд заходів, який дозволить оперативно реагувати на потреби регіональних організацій. Особлива увага була приділена питанням комунікації з регіонами, з метою оперативного реагування на проблеми, що виникають.

Протягом останніх місяців у Центральний офіс Мережі постійно надходить інформація з регіонів, стосовно проблем із забезпеченням АРТ-препаратами, неможливістю діагностики, порушенням прав на медичну допомогу, безпекою ВІЛ-позитивних людей та наркозалежних. Уся ця інформація потребує обробки, документування та максимально швидкого реагування.

Ми просимо всіх субреципієнтів у разі виникнення таких проблемних моментів звертатися з проблемних моментів до своїх програмних кураторів або до керівника групи Олександра Гатіятулліна / відділ адвокації та юридичної підтримки за адресою o.gatiiatullin@network.org.ua або по телефону +38-044-467-75-67, вн. тел. 716

Також ми рекомендуємо для розповсюджувати серед клієнтів та співробітників «Дорожню карту» для переселенців.

"Дорожна карта" для переселенців була створена для допомоги людям, які виїжджають, а також тим, хто вже залишив зону АТО. У ній Донбасс SOS, Восток SOS, Единый Координационный Центр "Донбасс" та інші громадськи ініціативи зібрати необхідну інформацію, яка допоможе скоротити час на вирішення різних проблем. Просимо вас поширювати "Дорожню карту" передусім серед тих, хто перебуває в зоні АТО. Ви можете друкувати її на принтері та поширювати через поштові скриньки сусідів, залишати в місцях скупчення людей (вокзали, банки, магазини, ринки, інше).