dir->/media/actions/suchasni-tendentsiyi-epidprotsesu-vil-infektsiyi-u-sums`komu-regioni/

26 березня у Сумах лікарі – інфекціоністи з усієї області обговорили сучасні тенденції епідпроцесу ВІЛ-інфекції в регіоні, моніторингу та оцінки ефективності заходів з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, ведення ВІЛ-інфікованих пацієнтів. Семінар організовано спільними зусиллями управління охорони здоров’я, Сумського центру профілактики і боротьби зі СНІДом та Сумського обласного відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ.

«Останнім часом на Сумщині захисту прав вразливих категорій населення на якісне медичне обслуговування приділяється багато уваги. Проте вдосконалення впровадження антиретровірусного лікування завжди буде актуальним питанням, оскільки АРТ є не лише ліками, а і головним засобом профілактики поширення хвороби», - говорить Ольга Беленецька, голова правління СОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

На семінарі торкнулися і проблем ведення пацієнтів з поєднаною патологією ВІЛ/ТБ, обговорили результати антиретровірусної терапії як основного напрямку реабілітації людей, що живуть з ВІЛ; питання взаємодії структур під час ведення вагітних. З окремим блоком виступили представники Відділення Мережі, розказавши про свою роботу, ресурси та допоміжні у роботі лікарів можливості. 

1.jpg

4.jpg

3.jpg