dir->/media/actions/stvorennya-edynoyi-systemy-otsinky-personalu-u-merezhi-lzhv/

З 30 березня до 01 квітня кращі менеджери регіональних відділень працювали над створенням єдиної системи оцінки персоналу для усієї Мережі ЛЖВ(людей, які живуть з ВІЛ). Вона дозволить працівникам побачити свій рівень фахового росту та вектори майбутнього розвитку. Фасилітували зустріч Леся Марчук – керівник відділу управління персоналом та Олена Газізова – керівник відділу регіонального розвитку.

Зустріч була насичена дискусіями. Найгарячіші тривали під час формулювання суті компетенцій працівників: у результаті всі напрацьовані бачення компетенцій поєднують у собі високі стандарти соціальної роботи та відображають цінності та філософію Мережі. Також обговорили обов’язки керівників щодо мотивування та навчання персоналу, особисті якості, притаманні працівникам Мережі, побіжно торкнулись окремих питань роботи колективів в цілому. Цікавим був досвід проведення оцінок та атестацій у відділеннях: учасники ділились успіхами та винесеними уроками, які будуть враховані у єдиній системі. Наступним кроком є розробка інструментів для оцінки фахових знань та навичок.

Єдина система оцінки персоналу буде реалізована на практиці у рамках реформи Мережі та стратегії стійкості і конкурентоздатності. 

IMG_7751.jpg

IMG_7739.jpg

IMG_7751.jpg