dir->/media/actions/studenty-kyyivs`kogo-mis`kogo-medychnogo-koledzhu-vchat`sya-buty-tolerantnymy/

Студенти Київського міського медичного коледжу, за сприяння проекту RESPECT, з вересня 2014 року вивчають тему «Зниження стигми та дискримінації до ЛЖВ та представників груп найвищого ризику».

Станом на травень 2015 року більше 300 студентів медичного коледжу пройшли 4-х годинне інтерактивне заняття, що проводиться викладачем навчального закладу Дацюк Вікторією Вікторівною.

З метою представлення досвіду впровадження програми та методики її викладання студентам, 19 травня 2015р. Київський міський медичний коледж провів відкритий семінар на тему «ВІЛ-інфекція/СНІД. Формування толерантного ставлення до людей, що живуть з ВІЛ та представників груп найвищого ризику серед медичних працівників» для запрошених викладачів інфекційних хвороб з медичних коледжів № 1 та 3 міста Києва та викладачів Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.


logotip.jpg


Зміст заняття включає такі тематичні блоки:

· особливості будови вірусу та вплив ВІЛ на імунну систему;

· клінічні ознаки ВІЛ-інфекції у пацієнта;

· планування та реалізація сестринських втручань;

· правила проведення постконтактної профілактики;

· етико-деонтологічні аспекти при роботі з пацієнтами з ВІЛ-інфекцією;

· шляхи подолання стигми та дискримінації пацієнтів, пов’язаної з ВІЛ.

Запрошені викладачі високо оцінили зміст теми, інтерактивні методи викладання та педагогічну майстерність викладача та висловили бажання перейняти досвід викладання.

Підсумувала роботу семінару представник ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Виноградова Олександра, яка підкреслила важливість додипломної підготовки майбутніх медичних працівників стосовно недопущення стигматизації та проявів дискримінації до будь-якого пацієнта, в т.ч. до ВІЛ-інфікованих.

Проект RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику (ГНР) в медичних закладах України» (проект RESPECT) впроваджується Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Ця публікація стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» і не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

m4.jpg

m1.JPG

P1000525.JPG

m3.jpg