dir->/media/actions/strategiya-zhyttezdatnosti-merezhi-u-diyi-planuvannya-u-vinnytsi/

У Вінницькому обласному відділенні пройшло стратегічне планування у оновленому форматі. Підхід базується на глибокому аналізі всіх складових діяльності організації і, виходячи з рівня організаційного розвитку відділення та цілей Мережі ЛЖВ, визначаються ключові напрямки розвитку. Інноваційними елементами цьогорічного планування стали укладання матриці ризиків, а також чітка орієнтація на результат.

«Для нашої невеликої команди стратегічне планування надзвичайно важливе: чітка поставка цілей дає можливість ефективно досягати бажаних результатів, і, що дуже важливо, - все це дозволяє реально мінімізувати необхідні ресурси. Ми вдячні відділу регіонального розвитку за допомогу і задоволені результатом: тепер маємо нове бачення майбутнього організації, прописали операційний план на три роки, знаємо, куди і як рухатися», - поділилася враженнями голова правління Вінницького відділення Мережі ЛЖВ Шевчук Оксана.

Планування відбулося у рамках реалізації Стратегії життєздатності Мережі ЛЖВ, задачами якої, в тому числі, є посилення внутрішнього організаційного потенціалу відділень та запровадження єдиних вимог і стандартів до врядування, менеджменту і ведення діяльності. Мережа вже провела оцінку рівня розвитку кожного з відділень з використанням спеціального інструменту, що базується на методиці ОРІ, яка застосовується для оцінки ефективності діяльності організацій неурядового сектору в США, Канаді та європейських країнах. За результатами проведеної оцінки визначено напрямки розвитку та посилення кожної з регіональних структурних одиниць Мережі на 2015– 2017 роки. На даному етапі регіональним організаціям надається технічна допомога для планування і втілення кроків з покращення.