dir->/media/actions/sport-music-fest-pryurochenyy-vsesvitn`omu-dnyu-pam-yati-lyudey-pomerlykh-vid-snidu/

17-18 травня 2014 року в Харкові пройшов вже сьомий щорічний благодійний фестиваль «Sport Music Fest», приурочений Всесвітньому дню пам'яті людей , померлих від СНІДу.

Головним організатором фестивалю стали Харківське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ» за підтримки Департаменту у справах молоді та спорту Харківської обласної адміністрації та Центрального парку культури і відпочинку ім. М. Горького.

Таким чином, 17 травня в Харкові пройшло відкриття стрітбольного сезону в рамках відбіркового етапу Української Стрітбольної Ліги 2014. Цього року турнір зібрав 109 команд з усієї України! Чемпіонами турніру «Sport Mus ic Fest» стали дніпропетровці «Авантеля»!

За довгі роки SportMusicFest став найважливішою подією стритбольного життя України, ставши одним з наймасштабніших за кількістю команд серед усіх турнірів з вуличного баскетболу.

У свою чергу, 18 травня в концерті взяли участь такі групи, як NiceDay, Без обмежень (Полтава), Накада за участю Zuba, Гліб Скляров, Наслуху , «Принципова Зміна (Полтава), а також головні гості з Києва «Новий Союз» і легендарний фіналіст шоу «X-фактор» і «Україна має таланти» Артем Лоїк.

Також, під час проведення фестивалю всі охочі змогли безкоштовно та анонімно здати експрес тест на ВІЛ у спеціальній амбулаторії, результат якого можна було дізнатися вже через кілька хвилин.

Уже сьомий рік поспіль фестиваль проходить на високому рівні, не маючи в Україні аналогів. Це єдиний благодійний фестиваль openair, який збирає найкращих баскетболістів з усієї країни і кращі хіп -хоп колективи, які безкоштовно виступають для харків'ян. Мета даного заходу - привернення уваги молоді до проблеми епідемії ВІЛ/СНІДу, формування толерантного ставлення до ВІЛ - позитивних людей, пропаганда здорового способу життя, стимулювання молоді пройти тест на ВІЛ, а також вшанувати пам'ять тих, чиї життя вже забрав даний вірус. Тому, за традиціями фестивалю, під час концерту відбулася хвилина мовчання в пам'ять людей, померлих від СНІДу.

2y6IRsTg8gw_resize.jpg

bK0yaMDmpIU_resize.jpg

-sFXyndKQig_resize.jpg

VCuiGcvoW60_resize.jpg

tsNQSF0hCro_resize.jpg

AwrsS65Gmcc_resize.jpg

8C2KuEjbT8M_resize.jpg

CV3gOq3cfrY_resize.jpg

d3LyCMwZaDQ_resize.jpg

NXmTvpE7A0c_resize.jpg

PV6fMLS5pDc_resize.jpg