dir->/media/actions/simeyni-likari-l`vova-ta-l`vivs`koyi-oblasti-zdobuly-znannya-z-pytan`-vedennya-patsientiv-z-vil-infe/

З 7-11 вересня 2015 р. у рамках проекту RESPECT проведено тренінг для сімейних лікарів м. Львів та Львівської області “Ведення пацієнта з ВІЛ-інфекцією/СНІДом сімейним лікарем”. Таке навчання проводиться у співпраці з кафедрою сімейної медицини факультету післядипломної освіти Львівського національного медичного університету України імені Данила Галицького. Метою тренінгу є підвищення кваліфікації сімейних лікарів у наданні якісної медичної допомоги людям, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ).

Участь у тренінгу взяли 20 сімейних лікарів зі Львова та Львівської області.

adfa.jpg

“Проведення подібних тренінгів задля підвищення кваліфікації сімейних лікарів – дуже важливий крок у наданні кваліфікованої медичної допомоги ВІЛ-інфікованим пацієнтам” – зазначила викладачка кафедри сімейної медицини, Заремба Ольга.

У рамках тренінгу учасники вивчали клінічні випадки, ознайомлювались з сучасним станом епідемії ВІЛ-інфекції в Україні і в світі. Cімейні лікарі також отримали навички проведення дотестового, мотиваційного консультування. Інтерактивний підхід до навчання дозволив учасникам на практиці визначити основні причини та наслідки проявів стигми і дискримінації по відношенню до ЛЖВ, а також напрацювати шляхи їх попередження з боку медичного персоналу.

“Дякуємо, що подібними тренінгами змінюєте психологію лікарів старшого віку. Отримані знання та навички допоможуть почувати себе більш впевнено при роботі з різними пацієнтами” – зазначив один з учасників тренінгу.

Проект RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику (ГНР) в медичних закладах України», що впроваджується Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Ця публікація стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» і не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

IMG_7083_resize.JPG

IMG_7091_resize.JPG

IMG_7086_resize.JPG


IMG_7067_resize.JPG