dir->/media/actions/s`ogodni-u-ministerstvi-okhorony-zdorov-ya-vidbulos`-zasidannya-ekspertno-tekhnichnoyi-grupy-etg-moz/

Як повідомляє прес-служба МОЗ України, протягом сьомого засідання члени Експертно-технічної групи, запрошені фахівці та представники пацієнтських організацій розглянули та прийняли за основу проекти двох номенклатур лікарських засобів.

У робочому засіданні ЕТГ МОЗ України з питань супроводу державних закупівель у 2015 році взяли участь члени ЕТГ, незалежні експерти та представники громадськості. Від Всеукраїнськой мережі людей, які живуть з ВІЛ участь у ЕТГ прийняв член Координаційної ради Мережі Сергій Дмитрієв.

Фахівці прийняли за основу проект номенклатури лікарських засобів за напрямом Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

Також експерти прийняли за основу проект номенклатури за програмою щомісячної державної допомоги ВІЛ-дітям.

Проекти номенклатур найближчим часом будуть розміщені на веб-сайті МОЗ України для громадського обговорення із врахуванням зазначених пропозицій та після доопрацювання фахівцями. Надалі номенклатури будуть повторно обговорені на засіданні ЕТГ із урахуванням усіх зауважень.

Основним завданням Експертно-технічної групи МОЗ України є визначення номенклатури лікарських засобів, медичних виробів, медичної техніки та інших товарів, робіт і послуг, що закуповуватимуться на виконання державних цільових програм та комплексних заходів програмного характеру МОЗ України за державні кошти у 2015 році.