dir->/media/actions/rozrobka-programy-rozvytku-sotsial`nykh-poslug-dlya-chernivets`koyi-oblasti/

1-5 вересня Мережа провела другий модуль навчального курсу з розробки  обласної програми розвитку соціальних послуг для Чернівецької області.

Програми розробляються за замовленням Міністерства соціальної політики в рамках реформи соціальної сфери України.

Під час модульного курсу учасники – керівники закладів та управлінь соціального сектору Чернівецької області визначали пріоритетні напрямки місцевої соціальної політики області та обговорювали конкретні заходи для їх розвитку.

Серед пріоритетів були визначені якість надання соціальних послуг, попередження негативних явищ та розбудова спроможностей надавачів послуг. Також новими пріоритетами були названі робота з біженцями та соціальний захист учасників бойових дій на сході країни.

Базуючись на отриманих даних, експерти Мережі розроблять обласну програму розвитку соціальних послуг, що буде прийнята на обласному рівні з відповідним робочим планом та кошторисом.

Активну участь у розробці пропозицій до обласної програми взяли фахівці Чернівецького обласного відділення Мережі, які і надалі надаватимуть свою консультативну підтримку роботі місцевих служб з ЛЖВ, та людьми у складних життєвих обставинах.

Крім Чернівецької, у 2014 році подібні програми будуть розроблені Мережею для Харківської та Черкаської областей.