dir->/media/actions/robocha-zustrich-iz-rozrobky-planiv-rozvytku-sotsial`nykh-poslug-dlya-rivnens`koyi-oblasti-ta-m-rivn/

25-29 травня в м. Рівному пройшла робоча зустріч із розробки планів розвитку соціальних послуг для Рівненської області та м. Рівного. Учасниками зустрічі стали представники обласних та міських департаментів соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, фінансів, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, територіальних центрів соціального обслуговування, а також Рівненського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» та Рівненського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

Обласні програми розвитку соціальних послуг розробляються Всеукраїнською мережею ЛЖВ за замовленням Міністерства соціальної політики України і впроваджуються рамках реформи соціальної сфери, що триває в Україні з 2010 року. В ході робочої зустрічі була проведена попередня оцінка потреб у соціальних послугах у Рівненській області та м. Рівному, виокремлено найбільш актуальні потреби в послугах та визначено пріоритети щодо розвитку соціальних послуг, обговорено найбільш оптимальні шляхи вдосконалення системи соціальних послуг області та міста.

Наступним етапом проекту стане безпосередня розробка плану розвитку соціальних послуг та його презентація місцевій владі та громадськості. Плани об’єднають діяльність з надання соціальних послуг всіх відповідних управлінь і структурних підрозділів та базуватимуться на специфічних потребах області з забезпеченням максимально ефективного використання наявних в області ресурсів.