dir->/media/actions/rivnens`ke-viddilennya-rozshyryue-diyal`nist`/

У вересні та жовтні 2014 року Рівненське відділення Мережі ЛЖВ розпочинає реалізацію ряду нових проектів: «Кримські переселенці на Рівненщині - самодопомога та адаптація» за підтримки Центру регіонального розвитку «Топ-Кая», «Ні корупції в системі охорони здоров’я Рівненської області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та «Розробка і контроль реалізації Рівненської цільової обласної програми з паліативної та хоспісної допомоги на 2015–2022 роки» за підтримки МФ «Відродження». Найближчим часом розпочнеться співпраця з Українським жіночим фондом у напрямку комплексної профілактики гендерного насильства. Зокрема планується реалізувати проект з допомоги переміщеним особам та проект з захисту паліативних пацієнтів.

Рівненське відділення завжди відкрите для суспільно – значимих ініціатив, намагається оперативно відповідати на соціальні потреби регіону та системно працює над диверсифікацією ресурсів для виконання задач у рамках стратегій Мережі ЛЖВ. Працівники Організації допомагають не лише ВІЛ-позитивним людям, а й онкохворим, паліативним хворим та членам їх сімей, вимушеним переселенцям з АР Крим та зони АТО, пацієнтам програми замісної терапії, хворим на вірусні гепатити та туберкульоз, людям, які постраждали від гендерного насильства.

Крім благодійності та надання соціальних послуг відділення веде широку суспільно-політичну діяльність:

  • реалізує програму протидії корупції в медичній сфері на Рівненщині,
  • у тісній координації з громадськими організаціями області здійснює моніторинг рішень та діяльності обласної і міської рад, а також ОДА,
  • бере участь у зборі коштів і доставці допомоги для військових, які захищають нашу країну в зоні АТО.

Високий рівень експертизи та громадська активність Голови правління Рівненського відділення визнана на місцевому рівні - Юрій Лазаревич є радником Голови обласної ради, у перспективі - затвердження радником Голови ОДА.

У вересні відділення підвело підсумки реалізації ряду проектів, що підтримувались МФ «Відродження». Зазначена діяльність призвела до досягнення системних змін в регіоні. Зокрема:

  • в результаті проекту «Створення служби паліативної допомоги вдома на базі поліклініки № 2 Рівненської міської ради» у Рівному працює паліативна бригада, що обслуговує 20 пацієнтів. Діяльність бригади частково фінансується з міського бюджету.
  • в межах проекту «Забезпечення доступності знеболювальних препаратів для паліативних пацієнтів Рівненської та Волинської областей» навчено понад 180 практикуючих лікарів та фармацевтів Рівненської та Волинської областей, проведено аналіз доступності знеболення та вироблені відповідні рекомендації щодо покращення ситуації.