dir->/media/actions/rivnens`ke-viddilennya-pratsyue-u-novomu-prymishchenni/

Рівненське відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ отримало в оренду нове просторе приміщення для здійснення своєї діяльності. Загальна площа -250 кв. метрів, оренда пільгова – за гривню в рік. Будинок знаходиться у затишній зеленій зоні майже у центрі Рівного.

Планується обладнати кімнату для індивідуальних консультацій, зал для проведення інформаційно-освітніх заходів, приміщення для роботи психолога і соціальних працівників з клієнтами. Адміністративні кімнати вже більш-менш облаштували. З переїздом дуже допомогли клієнти.

Частина приміщення відведена під склади гуманітарної допомоги, яку Відділення на постійній основі отримує від релігійних організацій та надає соціально–незахищеним клієнтам. Варто зазначити, що Відділення залишило частину колишнього приміщення також для зберігання гуманітарної допомоги, але вона призначена медичним закладам. Строк оренди нового приміщення поки-що невеликий, але члени Відділення зацікавлені і будуть працювати з Обласною радою депутатів над продовженням оренди.