dir->/media/actions/r-vnenske-v-dd-lennya-spriya-rozvitku-organ-zats-y-yak-pratsyuyut-u-sfer-pal-ativno-dopomogi/

Одним зі стратегічних напрямків діяльності Рівненського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» на 2015-2017 роки визначено розвиток організаційної спроможності громадських організацій, які працюють у сфері надання паліативної допомоги.

Першим масштабним заходом в цьому напрямку стало проведення 20-22 квітня 2015 року у місті Кам’янець-Подільський двох тренінгів: «Розвиток адвокаті здатності ОГС, що працюють у сфері паліативної допомоги» (тренер Дмитро Шерембей) та «Диференціація шляхів залучення коштів для фінансування діяльності ГО» (тренер Тарас Брижоватий). Участь у тренінгах взяли представники 10 громадських організацій.

Під керівництвом Дмитра Шерембея було розроблено план адвокаційних заходів на національному рівні та концепцію інформаційної кампанії, спрямованої на вирішення найбільш актуальної проблеми – розвитку паліативної допомоги і насамперед знеболення для дітей.

Завдяки роботі під керівництвом Тараса Брижоватого учасники провели SWOT-аналіз власної готовності надавати окремі пакети послуг та розробили плани диверсифікації джерел фінансування для окремих кейсів.

За відгуками учасників, тренінги були надзвичайно мотиваційними та інформативними, всі напрацювання стануть основою подальших дій ГО. 

2.jpg

1.jpg

3.jpg