dir->/media/actions/provedeno-trening-vnutrishnya-stygma-ta-samodyskryminatsiya-lyudey-shcho-zhyvut`-z-vil-rozvytok-spro/

24-26 вересня 2014 р. в м. Києві відбувся тренінг «Внутрішня стигма та самодискримінація людей, що живуть з ВІЛ: розвиток спроможності фахівців Мережі» у рамках проекту RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику (ГНР) в медичних закладах України», що впроваджується ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Метою тренінгу було посилити спроможність фахівців регіональних відділень Мережі ЛЖВ надавати якісні консультативні та підтримуючи послуги ЛЖВ та якісну психологічну підтримку в питаннях самостигми та самодискримінації ЛЖВ.

Проведення тренінгу було спрямоване на розвиток практичних навички фахівців Мережі ЛЖВ з питань практичної роботи та особливостей консультування щодо внутрішньої стигми та самодискримінації клієнтів організацій, а також на зменшення ризику професійного вигорання серед фахівців регіональних відділень, які задіяні у надаванні консультаційних послуг клієнтам.

Учасники тренінгу шляхом участі у практичних вправах, перегляду фільмів та обговорення їх, занурення у власний внутрішній світ, шукали відповіді на запитання: що є ресурсами для подолання внутрішньої стигми людини? Як віднайти сенс життя після повідомлення про ВІЛ-статус, де шукати підтримку?

Розуміючи природу виникнення самостигми та самодискримінуючих рішень, фахівцям буде легше надавати підтримку клієнтові, який проживає побідні почуття та переживання, а представлений широкий спектр форм та методик роботи із клієнтом в цьому контексті підсилив практичну складову механізму допомоги людям, які живуть з ВІЛ.

Тренінг було проведено психологом, керівником відділу зв’язків з громадськістю ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Анною Константиновою та психологом і тренером Оленою Соловйовою за участі представників регіональних відділень ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», які крізь призму свого досвіду та практичних знань сприяли ефективному сприйняттю та набуттю знань учасниками тренінгу.

Ця публікація стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» і не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

IMG_05596.jpgIMG_05593.jpgIMG_0559.jpgIMG_05592.jpgIMG_05591.jpgIMG_055936.jpgIMG_0559364.jpg