dir->/media/actions/prokhodyt`-chergove-zasidannya-pravlinnya-vbo-pozytyvni-zhinky-/

На порядку денному - обговорення проміжних результатів операційного плану та планування діяльності на період серпень-грудень поточного року. Крім цього обговорюються перспективи співпраці з фармацевтичною компанією AbbVie в напрямку жіночого здоров'я, участь у написанні звіту по Конвенції з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок, комплексні моделі надання послуг жінкам, які перебувають у кризових ситуаціях.

Велика увага приділяється розвитку жіночого лідерства у сфері ВІЛ/СНІД, потребам в навчанні активісток Організації, можливостям проведення різних навчальних заходів.

Членкиня Правління Організації Ганна Шевченко приділила велику увагу побудові організаційних можливостей, стратегії фандрайзингу.

До Організації звернулася Марина Сироватська, представниця фармацевтичної компанії AbbVie, з пропозицією розглянути можливості співпраці у напрямку жіночого здоров'я. На зустрічі, проведеної в раках зборів Правління, було прийнято рішення про проведення низки спільних заходів, які будуть проходити протягом року і будуть спрямовані на підтримку жіночого здоров'я.

Надя Тимошенко і Олена Стрижак презентували Комплексну модель надання послуг жінкам. Леся Пагуліч - можливості використання міжнародних адвокаційних механізмів для захисту прав жінки.

Були презентовані ролики, героїнями яких стали жінки-активістки Організації - Аня Константінова і Олена Стрижак. Ролики найближчим часом можна буде побачити в Інтернеті. Крім того, вони будуть презентовані на Міжнародній конференції з ВІЛ / СНІД, яка проходитиме 20-25 липня в Мельбурні, Австралія.

Організація стає сильнішою і сьогодні прийняла в свої членкині нових активісток. Коллежанкі і подруги, ласкаво просимо на борт! Впевнені, що разом ми зможемо набагато більше!

zasedanie2.jpgzasedanie1.jpgzasedanie3.jpg