dir->/media/actions/prodovzheno-termin-podachi-dokumentiv-na-okremi-konkursy-u-zv-yazku-z-vidsutnistyu-elektroenergiyi/

У зв’язку з відсутністю електроенергії 2 доби у офісі Всеукраїнської мережі ЛЖВ через технічні поломки термін подачі документів на окремі конкурси продовжено до 23 березня 2015 року (понеділок), до 18.00 (перелік конкурсів нижче).

!!!До уваги!!! осіб/організацій, які надсилали документи на конкурси у період 17 – 18 березня 2015 року (у час відсутності електроенергії і відповідно інтернет-мережі), просимо продублювати листи із повною інформацією та документами на електронні адреси, які зазначені у конкурсних оголошеннях.


Конкурси, на які поширюється змінений термін подачі документів:

· «Надавач послуг із консультаційного супроводу з питань антикорупційного моніторингу та протидії порушенням у державних закупівлях АРВ-препаратів, протитуберкульозних препаратів та тест-систем для лікування ВІЛ» (RESPECT). Термін подачі документів до 23 березня 2015 року (понеділок), до 18.00.

· «Надавач послуг із консультативного супроводу з питань розробки нормативних актів для усунення правових бар’єрів для доступності лікування та профілактики ВІЛ» (ГФ, 10 Раунд).  Термін подачі документів до 23 березня 2015 року (понеділок), до 18.00.

· Конкурс проектів в рамках єдиної консолідованої програми з ВІЛ і туберкульозу на 2015-2017 рр. в Україні, основною метою якої є зниження рівня захворюваності та смертності від ВІЛ/СНІД і туберкульозу, за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Термін подачі документів до 23 березня 2015 року (понеділок), до 18.00.