dir->/media/actions/prezydent-namn-ukrayiny-napysav-zayavu-pislya-zustrichi-z-patsientamy/

25 лютого в приміщенні Президії Національної Академії Медичних Наук України відбулася зустріч представників пацієнтських організацій ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», БФ «Пацієнти України», пацієнтів клініки Лавра з Президентом НАМН України Андрієм Сердюком. На завершення зустрічі Андрій Сердюк написав заяву на звільнення з посади Президента. Також, колишній очільник НАМН України заявив, що наступного тижня відбудеться засідання президії Академії, на якій буде прийнято його звільнення та обраний новий голова НАМН України.

«Чотири роки шантажу, погроз, виселення пацієнтів на вулицю, непрозорих закупівель, звільнення лікарів та смертей тих, хто міг би жити, не залишили нам зараз вибору. Ми хочемо зміни тієї системи, яка не давала нам жити в прямому і переносному сенсі.

Звільнення Сердюка – перший крок на цьому непростому шляху реформування НАМН України.» – заявив член Координаційної Ради ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Дмитро Шерембей.

Пацієнти мають на меті сприяти тим реформам в НАМН України, які в результаті посилять співпрацю пацієнтських організацій з інституціями Академії. Для того, щоб покінчити з корупцією, пацієнти планують отримати місця у всіх тендерних комітетах НАМН з правом голосу. Профільні пацієнтські організації повинні базуватися на базі відповідних інститутів для координації спільних дій. Пацієнти вимагатимуть аудиту і розслідування всіх тендерних закупівель НАМН за останні чотири роки. Представники Академії готові розглянути всі ці пропозиції під час Президії НАМН наступного тижня.


Заява Сердюка на звільненя

serd.jpg

Serduk_03.jpg

Serduk_01.jpg


Serduk_02.jpg


Посилання на новину на сайті TBI