dir->/media/actions/pres-konferentsiya-epidemiya-snidu-v-stolytsi-ochyma-vil-pozytyvnykh-kyyan/

ПРЕСС - АНОНС

До 1 грудня – Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом.

Прес-конференція «Епідемія СНІДу в столиці очима ВІЛ-позитивних киян»

1-го грудня 2014 року, у понеділок, об 11.30, в прес-центрі інформаційної агенції «УНІАН», відбудеться прес-конференція на тему «Епідемія СНІДу в столиці очима ВІЛ-позитивних киян».

В рамках прес-конференції представники організацій та установ, що борються з епідемією СНІДу в місті Києві нададуть оцінку профілактичним та соціальним заходам, які впроваджуються в столиці.

Також будуть озвучені показники захворюваності станом на кінець 2014 року, та надані прогнози, щодо змін епідеміологічної ситуації в 2015 році.

До участі запрошені:

  • Жовтяк Володимир, Голова Координаційної ради ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»
  • Булах Лада, заступник голови координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції при КМДА та виконавчий директор Київського міського відділення «Мережі людей, що живуть з ВІЛ»
  • Юрченко Олександр, керівник Київського міського центру профілактики та боротьби зі СНІДом
  • Святюк Олена, координатор проекту «Толерантна медицина: Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах м. Київ»

В прес-конференції візьмуть участь представники спільноти людей, що стикнулись з проблемою ВІЛ/СНІДу.

Адреса прес-зали: вул. Хрещатик, 4.

Довідка: ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» є благодійною організацією, що вже 15 років сприяє покращенню якості життя людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, шляхом об'єднання зусиль усіх зацікавлених сторін, для надання психологічної, соціальної, консультативної підтримки та адвокатування доступності лікування та діагностики для людей, які живуть з ВІЛ/СНІД

Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями. Початок реєстрації о 11.20. За додатковими питаннями звертатись за номером 093 682 36 47, Олександр Равчев, фахівець зі зв’язків з громадськістю КМВ «Мережі ЛЖВ».